Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat iletişim
istanbulda çiçekçi
Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat Blog iletişim
444 7 230
Kullanım Koşulları
Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra "İçerik" olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Diva Çiçek e aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.
 
Internet aracılığı ile tarafımıza ilettiğiniz bilgiler, hiçbir biçimde 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır. Bu bilgiler, sitemiz hakkında istatistiksel veriler oluşturmak, sitemizi revize etmek amaçlı kullanılabilir.
 
Kredi kartı bilgileriniz hiçbir biçimde web sitemizin veritabanında tutulmaz. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz ekran 128 bit ssl le şifrelenmekte ve denizbank altyapısı ile 3d Secure ile ödeme yöntemi kullanılmaktadır .
 
18 yaşından küçüklerin, Diva Çiçekçiliğe ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Diva çiçekçilik sorumlu tutulamaz.