Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat iletişim
istanbulda çiçekçi
Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat Blog iletişim
444 7 230
Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Sözleşmesi

DİVA ÇİÇEK GİZLİLİK POLİTİKASI

www.divacicek.com web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesi aşağıda belirtilmiş olan tüm koşulları kabul etmeniz şartıyla kullanımınıza sunulmaktadır. Kayıtlı üye ya da ziyaretçi olarak bu siteye erişen sitede dolaşan herhangi bir bölümünü indiren veya bu siteye mesaj bırakan yükleme yapan ya da bu siteyi ve içeriğini başka herhangi bir şekilde kullanan kişi olsun sözleşme ile bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz.

SİTEYE ERİŞİM VE SİTENİN KULLANIMI

Bu web sitesini kullanmanızın koşulu olarak sitede sunduğunuz bütün bilgilerin doğru güncel ve tam olduklarını bir www.divacicek.com hesabınız bulunuyor ise hesap bilgilerinizi koruyacağınızı sizin haricinizdeki bir kişi tarafından hesap bilgilerinizin kullanılması durumunda hesap bilgilerinizin kullanılmasına nezaret edeceğinizi bu kullanımlardan tamamen sorumlu olacağınızı ve diva çiçek web sitesi için tüm şifre gerektiren işlemlerden sorumlu olacağınızı şifreleri derhal değiştireceğinizi yahut herhangi bir güvenlik riski veya yetkisiz kullanımdan haberdar olmanız halinde durumu derhal 444 7 230 numaralı Çağrı Merkezimize bildireceğinizi şahsi bilgilerinizi kaydetmemize onay verdiğinizi taahhüt etmektesiniz. Takdir hakkı yalnızca bize ait olmak üzere herhangi bir kişinin bu Web Sitesi'ne ve sunduğumuz hizmetlere erişimde bulunmasını herhangi bir zamanda ve bu Sözleşmenin ihlal edilmesi de dahil fakat bununla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle reddetme hakkını saklı tutmaktayız. Ziyaretçiler internete ilişkin tüm ücretlerinvs. kendi sorumluluğunda olduğunu da ayrıca kabul eder.

YASAKLI AKTİVİTELER

Diva çiçek web sitesi olan www.divacicek.com içerisinde yer alan yazılımlar resimler ve bilgiler hiç bir şekilde kopyalanamaz ve icra edilemez.resimlerin tamamı negatifleri dahil olmak üzere arşivimizde saklanmaktadır manken çekimli resimler dava sebebidir ve T.C mahkemeleri yetkilidir ağır tazminat cezalarına maruz kalabilirsiniz.Bu amaç ile Web sitemize girerek ve ziyaret ederek yukarıdaki yaptırımları kabul etmiş sayılırsınız.

OTOMATİK TOPLANAN BİLGİLER

www.divacicek.com sitesini ziyaret ettiğinizde bilgisayarınız ile ilgili bazı bilgileri otomatik olarak toplamaktayız. Bu bilgiler; IP adresiniz web tarayıcısı yazılımı ve yönlendiren web sitesi de dahil olmak üzere oturum verileridir.

BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ?

Diva Çiçek topladığı bilgileri; sitemize erişiminiz ve sitemizi kullanmanızın kolaylaştırılması da dahil olmak üzere kayıt işlemlerini gerçekleştirmek ve hesabınızı yönetmek için; Diva çiçek kampanyaları ürünleri vs. hakkında bilgi verilmesi de dahil olmak üzere genel olarak sizinle iletişim kurmak için; değerlendirmelerinizi forum yazılarınızı ve diğer içeriği Diva Çiçek topluluğuna yayımlayabilmemiz için; sorularınıza ve yorumlarınıza cevap vermek için; ürünlerimiz hizmetlerimiz ve web sitemize gösterdiğiniz ilgiyi ölçmek ve bunları iyileştirmek için; anketler yoluyla yapılanlar da dahil olmak üzere sizden bilgi istemek için; ihtilafların giderilmesi veya sorunların çözülmesi için; yasaklanmış veya yasadışı olması muhtemel aktiviteleri önlemek için.

BAĞLANTILAR

Diva Çiçek online alışveriş sitesi internetin doğası gereği birçok farklı internet adresine bağlantı vermektedir. Divacicek.com link verdiği banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi hukuki olarak -atıfta bulunma- olarak değerlendirilmektedir.

GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

Diva Çiçek ileride bu Gizlilik Politikasını değiştirebilecektir. Sözleşme'nin en yeni versiyonunu görmek için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmeyi unutmayınız. Takdir hakkı yalnızca bize ait olmak üzere ve önceden bildirimde bulunmaksızın Sözleşmeyi herhangi bir zamanda değiştirme veya diğer şekillerde güncelleme hakkımızı saklı tutmaktayız ve www.divacicek.com web sitesini kullanmaya veya erişimde bulunmaya devam etmeniz durumunda güncellenmiş veya tadil edilmiş olan sözleşmeyi kabul ettiğiniz farz edilecektir.